Podstawa stalowa 15 kg "Teczka" - z rotatorem stalowym

417,34 zł
Brutto
Ilość

  ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Dla podmiotów z sektora budżetowego: szkół, urzędów, służb itp. oferujemy opcję odroczonej płatności

  20 lat na rynku

W tym czasie zaufały nam setki klientów detalicznych, firm oraz instytucji. Dołącz do nich!

  Wygodne formy płatności

Za pomocą karty, wygodnych płatności online, w tym z odroczoną formą płatności (dla instytucji).

  Wzorowy kontakt z klientem

Możesz do nas zadzwonić, napisać, przyjechać aby spotkać się osobiście

Płać i odbieraj jak ci wygodnie

Podstawa stalowa "Teczka" do masztu beachflagi zapewnia stabilność i trwałość flagi reklamowej na równym podłożu, takim jak asfalt, beton, kostka brukowa czy płyty chodnikowe. Dzięki temu, że nie musi być wbijana, ani wkręcana, jest bardziej uniwersalna i można ją też stosować na gruncie.

Podstawa ma kształt prostokąta i jest wykonana ze stali cynkowanej i lakierowanej proszkowo na czarno. Wyposażona jest w rotator stalowy, który umożliwia swobodne obracanie się masztu z flagą na wietrze, zwiększając jej widoczność i atrakcyjność. Podstawa ta jest łatwa w montażu i demontażu, wystarczy przykręcić rotator czterema śrubami do otworów w podstawie. Następnie na trzpień rotatora nakłada się maszt. Dzięki zastosowaniu dwóch gumowych o-ringów na trzpieniu rotatora, maszt jest stabilnie zamocowany. Dodatkową zaletą rotatora stalowego jest zastosowanie w środku stalowego łożyska, które jest najtrwalszym z oferowanych przez nas rozwiązaniem.

Teczka jest idealnym rozwiązaniem dla flag reklamowych na imprezach plenerowych, targach, wystawach, festynach, czy przed sklepami i biurami. Jest to rozwiązanie solidne, estetyczne i funkcjonalne.

Waga: 15 kg

Rodzaj zamocowania: rotator stalowy

Zastosowanie: do wewnątrz lub na zewnątrz

10 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 10 Na magazynie

Wkrętak do masztu beachflagi umożliwia stabilne umieszczenie flagi reklamowej na miękkim i nierównym podłożu, takim jak piasek, śnieg, trawa czy ziemia. Ma kształt śruby z dwoma otworami, które ułatwiają jego wkręcanie i wykręcanie. Wkrętak jest wykonany z ocynkowanej stali, odpornej na warunki atmosferyczne. Jest wyposażony w rotator z tworzywa sztucznego, który pozwala obracać się fladze swobodnie na wietrze, zwiększając jej widoczność i efektowność. Rozwiązanie łatwe w użyciu i przechowywaniu, wystarczy go wkręcić w podłoże i włożyć maszt flagi do otworu rotatora, a następnie dokręcić nakrętkę rotatora.

Materiał wkręta: stal ocynkowana

Materiał rotatora: PCV

Przebywając na sklepie flagi24.pl akceptujesz jego politykę prywatności dostępną tutaj.