Regulamin

Sklep internetowy Flagi24.pl, dostępny pod adresem www.flagi24.pl, prowadzony jest przez MMG FLAGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , Siedzibą firmy jest Sosnowiec, ul. Rudna 14. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 644 357 13 83, Regon:523 987 8080 0000, Numer KRS: 000 100 95 00

Regulamin zakupów

 1. Sklep internetowy Flagi24.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet, w związku z tym zamówienia są przyjmowane przez strony http://www.Flagi24.pl
  telefonicznie pod numer +48 32 785 39 39  , lub numer telefonu komórkowego +48 606 167 878 

 2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie Flagi24.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych Flagi24.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.

 4. Na każdy sprzedany towar wystawiamy faktury VAT, które są podstawą do reklamacji towaru.

 5. Możliwe są następujące formy zapłaty:

  • Za pobraniem - gotówką kurierowi lub na poczcie przy odbiorze towaru.

  • Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru na naszym magazynie jest wysłany e-mail z numerem naszego rachunku bankowego. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto paczka jest pakowana i wysyłana.

  • Przelewem z terminem płatności dla wszystkich podmiotów budżetowych np, urzędy miast i gmin, uczelnie państwowe, jednostki wojskowe, szkoły i przedszkola.
 6. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2 w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

   

 7. Dane osobowe zawarte w formularzu rejestracyjnym przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika/Klienta zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom. Dane osobowe znajdujące się w posiadaniu MMG FLAGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  są objęte ochroną. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych i do ewentualnych ich poprawek. Jeżeli Klient jest zainteresowany usunięciem swoich danych z bazy sklepu, zobowiązany jest do przesłania specjalnego pisma emailem, faxem bądź listownie.

  Umowa kupna sprzedaży:

  Klient sklepu on-line ma prawo zwrócić towar sprzedawcy w ciągu 14 dni, od daty jego zakupu. W przypadku całkowitej rezygnacji z zakupu, umowę między klientem a sprzedawcą uważa się za niezawartą. Jest to równoznaczne ze zwolnieniem kupującego od wszelkich zobowiązań.
  Do zwracanego towaru należy dołączyć kopie dowodu zakupu (paragon, faktura) oraz dokładne dane nabywcy z adresem oraz numerem konta bankowego, na które mają być zwrócone pieniądze. Zwrot gotówki nastąpi po pozytywnej weryfikacji stanu odesłanego towaru na wskazane konto bankowe.

  Umowa jest zawierana na odległość za pośrednictwem Internetu bądź na miejscu w sklepie pomiędzy Klientem a
  MMG FLAGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  Umowa kupna sprzedaży zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim

Przebywając na sklepie flagi24.pl akceptujesz jego politykę prywatności dostępną tutaj.