Ścianki reklamowe

Jako doświadczeni dostawcy reklam wizualnych i zewnętrznych doskonale wiemy jak stworzyć rozwiązania odpowiadające na potrzeby naszych Klientów. Ścianka reklamowa stanowi ważny element naszej oferty, którą kierujemy do przedsiębiorców wszystkich branż pragnących wykorzystać je w ramach działań marketingowych. Ścianka reklamowa może zostać wykonana w rozbudowanej palecie rozmiarów i formatów oraz pokryta dowolnym projektem graficznym.

Nasi Klienci zainteresowani ścianką reklamową mogą liczyć na kompleksowe wsparcie - od momentu przyjęcia projektu graficznego, poprzez analizę potrzeb, aż po wykonanie ścianki reklamowej i oddanie jej do użytku. Gwarantujemy jej wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia, blaknięcie, zerwanie. Ścianki możemy dopasować do różnych miejsc ekspozycji, tworząc projekty w pełni zgodne z aranżacją wnętrza budynku.

Ścianka reklamowa - najlepszy nośnik reklamy

Zalety płynące z wyboru ścianki reklamowej są nieocenione - jest to duża przestrzeń ekspozycyjna, pozwalająca na zaprezentowanie dowolnych treści graficznych. Jest ulokowana na wytrzymałym i stabilnym stelażu, a jej montaż przebiega szybko i bezproblemowo. Ścianki mogą być stosowane w różnych miejscach, nie tylko na obszarze danej firmy, ale również podczas eventów branżowych - konferencji, targów, profesjonalnych wystaw i ekspozycji. W każdym z tych miejsc staną się kluczowym elementem przestrzeni reklamowej, tworząc elegancką, biznesową aranżację.

Ścianki reklamowe polecamy wszystkim tym, którzy chcą wyróżnić się na tle konkurencji, a zarazem przyciągnąć nowych konsumentów oraz odbiorców swoich ofert. Ścianki reklamowe są przystosowane do długotrwałego użytku w różnych miejscach i lokalizacjach. Wykonywane są z lekkich, sztywnych i odpornych na korozję materiałów, co ułatwia ich składanie, rozkładanie i przenoszenie. Transport ścianki reklamowej wymaga jedynie umieszczenia jej w dedykowanym pokrowcu, bez obaw o ryzyko uszkodzenia.

Ścianki reklamowe w naszej ofercie

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do składania zamówień na ścianki reklamowe. Naszym Klientom chętnie służymy fachowym doradztwem, niosąc pomoc w wyborze najlepiej dopasowanych do ich potrzeb systemów reklamowych. Zakup naszej ścianki reklamowej to inwestycja na wiele lat, która będzie skutecznie pełnić funkcje marketingowe i ekspozycyjne. Zapraszamy do współpracy już teraz!

Podkategorie

 • Ścianka reklamowa...

  Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w branży reklamy wizualnej i zewnętrznej, a naszych Klientom wyposażamy w popularne ścianki reklamowe tekstylne. Są przystosowane do długotrwałego i intensywnego użytku, w różnych miejscach i lokalizacjach. Ścianka reklamowa tekstylna składa się ze stelażu, który wykonaliśmy w oparciu o wytrzymałe, lekkie i antykorozyjne tworzywa. Dzięki temu cała konstrukcja jest stabilna, odporna na deformację oraz przystosowana do wielokrotnego składania, rozkładania i transportu. 

  Istotą ścianek reklamowych tekstylnych jest zastosowanie tkanin ekspozycyjnych, które pozwalają na pokrycie niemal dowolnym projektem graficznym. Ścianka reklamowa tekstylna może stać się istotnym elementem aranżacji w obrębie lokali i pomieszczeń danej firmy, jak również podczas eventów, w których bierze udział. Ścianka reklamowa tekstylna doskonale sprawdza się w czasie targów, konferencji, wystaw branżowych i handlowych. Nasza oferta jest bardzo elastyczna i obejmuje stworzenie ścianki reklamowej tekstylnej w różnych wariantach, zgodnie z zapotrzebowaniem i wymogami naszych Klientów. 

  Ścianka reklamowa tekstylna - najlepszej jakości tkaniny!

  Wykorzystujemy wyłącznie tkaniny przystosowane do druków reklamowych oraz najlepszej jakości technologię wytwórczą. W rezultacie ścianki reklamowe tekstylne z naszej oferty są atrakcyjne wizualnie, nasycone kolorystycznie oraz w pełni zgodne ze zgłoszonym projektem. Są też odporne na blaknięcie, zerwanie oraz typowe warunki użytkowania. Materiał tekstylny może zostać zadrukowany jedno i dwustronnie, zgodnie z oczekiwaniami nabywcy. 

  Klienci sięgający po naszą pomoc mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, od momentu przyjęcia zgłoszenia, aż po pomoc w ustaleniu najlepiej dopasowanego wariantu ścianki reklamowej tekstylnej. Pomagamy w stworzeniu lub edycji projektu graficznego, ustaleniu docelowych rozmiarów ścianki oraz dopasowaniu jej do zamierzonego miejsca lub sposobu wykorzystania. W każdym wypadku gwarantujemy, że zakup ścianki reklamowej tekstylnej będzie udaną inwestycją w skuteczną formę marketingu. 

  Ścianki reklamowe tekstylne dla naszych Klientów

  Wszystkich odbiorców zainteresowanych naszą ofertą ścianek reklamowych tekstylnych zapraszamy do współpracy! Proponujemy konkurencyjne stawki, najkrótsze terminy oraz pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Ścianka reklamowa tekstylna to najlepszy sposób by odróżnić się od konkurencji i skutecznie budować jakość własnej marki wśród potencjalnych konsumentów.

Aktywne filtry

Ścianka reklamowa 3 m - łukowa

1 349,00 zł
Dostępność: 10 Na magazynie

Stabilna nowoczesna ŚCIANKA REKLAMOWA 

Elegancka i Stabilna Ścianka Reklamowa - Idealna Ekspozycja dla Twojej Marki!

Nasza elegancka i stabilna ścianka reklamowa to perfekcyjne rozwiązanie dla Twojej firmy, prezentująca się profesjonalnie i przyciągająco. Nasz zespół grafików chętnie wykonuje dla Ciebie projekt graficzny całkowicie za darmo!

Ścianka reklamowa 3 m - prosta

1 449,00 zł
Dostępność: 10 Na magazynie

Elegancka i Stabilna Ścianka Reklamowa - Idealna Ekspozycja dla Twojej Marki!

Nasza elegancka i stabilna ścianka reklamowa to perfekcyjne rozwiązanie dla Twojej firmy, prezentująca się profesjonalnie i przyciągająco. Nasz zespół grafików chętnie wykonuje dla Ciebie projekt graficzny całkowicie za darmo!

Przebywając na sklepie flagi24.pl akceptujesz jego politykę prywatności dostępną tutaj.