Wkrętak PCV z rotatorem PCV

91,14 zł
Brutto
Ilość

  ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Dla podmiotów z sektora budżetowego: szkół, urzędów, służb itp. oferujemy opcję odroczonej płatności

  20 lat na rynku

W tym czasie zaufały nam setki klientów detalicznych, firm oraz instytucji. Dołącz do nich!

  Wygodne formy płatności

Za pomocą karty, wygodnych płatności online, w tym z odroczoną formą płatności (dla instytucji).

  Wzorowy kontakt z klientem

Możesz do nas zadzwonić, napisać, przyjechać aby spotkać się osobiście

Płać i odbieraj jak ci wygodnie

Wkrętak do masztu beachflagi umożliwia stabilne umieszczenie flagi reklamowej na miękkim i nierównym podłożu, takim jak piasek, śnieg, trawa czy ziemia. Ma kształt śruby z dwoma otworami, które ułatwiają jego wkręcanie i wykręcanie. Wkrętak jest wykonany z tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne. Jest wyposażony w rotator z tworzywa sztucznego, który pozwala obracać się fladze swobodnie na wietrze, zwiększając jej widoczność i efektowność. Rozwiązanie łatwe w użyciu i przechowywaniu, wystarczy go wkręcić w podłoże i włożyć maszt flagi w otwór rotatora, a następnie dokręcić nakrętkę rotatora. 

Materiał wkręta: PCV

Materiał rotatora: PCV

MMG Flagi
9 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Flaga unii europejskiej

49,00 zł
Dostępność: 20 Na magazynie

Dzięki nam możesz cieszyć się zakupami bez granic, zawsze z myślą o solidarności, zrównoważonym rozwoju i otwartości na świat. W naszym sklepie internetowym odkryjesz, że każdy produkt ma swoją historię, a my razem budujemy przyszłość wspólnie.

Daj wyraz swojej europejskiej dumie, przeglądając naszą kolekcję produktów i dołączając do społeczności, w której jedność jest kluczem do udanego zakupu!

Dostępność: 20 Na magazynie

Beachflagi (windery) EXTRA – idealny sposób na reklamę, która sprawdzi się wewnątrz i na zewnątrz, można je umieszczać w dowolnym miejscu, dzięki czemu zawsze będą widoczne.
Zapewniamy dowolność w wyborze kształtu beachflagi (zaokrąglone, prostokątne, wcięte) oraz wyborze podstaw znajdujących się w naszej ofercie.

POBIERZ WYKROJNIK

wykrojnik_winder_1_extra_175x65 cm

Roll-up Exclusive 85x200 cm
  • Obecnie brak na stanie

Roll-up Exclusive 85x200 cm

175,00 zł
Dostępność: Brak na magazynie

Indywidualny design, który wyróżni Cię spośród tłumu – nasza kaseta Roll Up to idealny sposób na przedstawienie Twojej marki z klasą. Z łatwością przyciągniesz uwagę klientów dzięki wysokiej jakości wydrukowi, który oddaje esencję Twojego biznesu.

Przebywając na sklepie flagi24.pl akceptujesz jego politykę prywatności dostępną tutaj.